You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > TOSFED Olağanüstü Genel Kurulu 5 Aralık’ta

TOSFED Olağanüstü Genel Kurulu 5 Aralık’ta

Kariyerinde 4 Türkiye Ralli Şampiyonluğu bulunan başarılı sporcu Serkan Yazıcı, 5 Aralık 2015 günü düzenlenecek olan TOSFED Olağanüstü Genel Kurulu öncesinde yönetim kurulunu açıkladı.

Serkan Yazici TOSFED Baskani 2016Türk ralli tarihinin en başarılı isimleri arasında yer alan Serkan Yazıcı, çok sevdiği otomobil sporlarına başkan olarak hizmet etmek amacı ile 5 Aralık 2015 günü Ankara’da düzenlenecek Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nun Olağanüstü Genel Kurulu öncesinde adaylığını açıkladı.

Hayatında çok önemli bir yere sahip olan otomobil sporlarının gelişimi için kısa ve uzun vadeli yol haritaları hazırladıklarını belirten Yazıcı, “Sporun içinde, kompleksten uzak, herkesin yardımına koşan, gençleri kucaklayan, büyük firmaları spora kazanabilmek için projeleri olan, alçak gönüllü ve şeffaf bir başkan olacağım…” açıklamasını yaptı.

Yazıcı, yönetim kurulunun; Avukat Eren ÜÇLERTOPRAĞI, KYK Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Onur SÜRMELİ, Tolon Makine Yönetim Kurulu Başkanı Ömer TOLON, Adopen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SAK, Pekpan Yönetim Kurulu Başkanı Nural PEKGÜZEL, Elexus Hotel İcra Kurulu Başkanı Nisa BOZKURT ERSOY ve sanatçı Oktay KAYNARCA’dan oluştuğunu açıkladı.

Tüm branşlara eşit mesafede yaklaşarak sporu geliştirmeyi hedeflediklerini açıklayan Yazıcı, sporun tüm paydaşlarının desteği ile otomobil sporlarında yeni bir dönemin başlayacağına ve genç vizyonun spora çok şey katacağına inandıklarını söyleyerek göreve hazır olduklarını bildirdi.

Top